ID: 46 Kategori: Bitcoin "BTC" Konu Sahibi: Shepard 0 Yorum 55 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Altın yatırımı ve Bitcoin yatırımı anketi
ChromaX Theme
Yönetici
*****
48
konular
48
mesajlar
01-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı

Points: 874.34€
#1
18-11-2019, Saat: 12:47 (Son Düzenleme: 18-11-2019, Saat: 12:49, Düzenleyen: Shepard.)
Dünya Altın Konseyi, insanların perakende yatırım için neden Altın aldıkları hakkında daha iyi bir fikir edinmeyi amaçlayan bir anketin sonuçlarını açıkladı.  Altın ve Bitcoin’in verileri 18.000 kişiden gelen yanıtların bilğisi ile toplanmış ve sonuclandırılmıştır. 

Sonuçlar, perakende yatırımcıların %65 gibi bir rakamın altın aldığını tespit ettiğini söyledi.

Perakende yatırımcılar neden Altın’a güveniyor?
Altın daha güvenilirdir;  Aslında, yatırımcıların yüzde 60'ından fazlası değer kalitesi nedeniyle Altın'a güvendiğini belirti.

Ancak 18 ile 38 yaşları arasındaki genç nesil çoğaldıkça, Altın popülaritesi yüzde 34 azaldı.

Konsey, 18-24 yaşları arasındaki insanların yatırımlara kısa vadeli bir yaklaşımda bulunuyor , çünkü gençlerin şu anda zevk almak ve canlı olarak görmek istediğini açıkadı.

Altın vs Bitcoin faiz

Dünya konseyi , hem Altın hem de Kripto para biriminin destekleyicileridir, dikkat çekmek için Gri Tonlama, Altın’ı form yatırımı olarak bırakma girişimini başlattı.

Bir yanıt olarak, konsey bir araştırma yaparak ve bulguları kamuoyuna sunarak, kripto para biriminin gençleri çekmek için riskli ve tehlikeli bir iş olmadığını vurgulayacak cevaplar verdi.

Çalışma sonuçları ayrıca, kripto sahibi kişilerin sadece onda biri olmasına rağmen, neredeyse üçte birinin bitcoinin yatırımın geleceği olacağını düşünüyor.

Bitcoin : Veri Analizi

Dünya Altın konseyi, şifreleme para birimini riskli ve tehlikeli olarak tanımladı ve gençleri zeki olarak gördüğünü açıkladı.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi