ID: 35 Kategori: Bitcoin "BTC" Konu Sahibi: Shepard 0 Yorum 165 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arbitraj Nedir ? (Basit Hali)
ChromaX Theme
Yönetici
*****
55
konular
55
mesajlar
01-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı

Points: 1,124.63€
#1
13-10-2019, Saat: 15:56
Arbitraj, farklı piyasalarda işlem gören aynı menkul kıymetin, paranın veya değerli madenin fiyatının farklı olması durumunda eş zamanlı olarak düşük fiyatlı piyasadan alınıp yüksek fiyatlı piyasada satılarak risksiz kar elde etmektir. Buradaki amaç, tamamen risksiz bir şekilde kar elde etmektir. Günümüzde en çok sorulan sorulardan biri Arbitraj, yani risksiz kar elde etmek, nasıl yapılır?” sorusudur. Bunun için büyük ölçekli ve küresel olarak tanınmış birçok firma arbitraj fiyatlama modelleri oluşturarak bu soruya yanıt aramaktadır.Durum böyle olunca arbitraj işlemleri, algoritmik yazılımlar ile yapılır hale gelmiştir. Bu yazılımlar, farklı piyasalarda işlem gören aynı menkul kıymet ile ilgili arbitraj fırsatı oluştuğunda, aynı anda her iki borsaya birden emir göndererek risksiz arbitraj işlemi yapmaktadırlar.

Bxen bize arbitraj ile hiç bir bilgiye sahip olmasakta hizmet veriyor.Tüm alım satım işlemlerini takip edebilirsiniz blockchain üzerinden,gerçekten tüm şeffaflığı ile yazılımı birleştirmiş bir şirket aynı zamanda hiç olmadığı kadar mantıklı kazanç yöntemini kullanıyor.

Siteyi kısaca anlatayım; Sistemde her saat kazanabileceğiniz ücretsiz bitcoinlerinizi alabiliyorsunuz.  Burada yatırım miktarınıza göre her saat bonus geliyor. Mesela kişinin sitede yatırımı yoksa her saat 1-40 arası satoshi veriyor eğer yatırımın varsa bonus sayfasındaki uygun aralığın bonusları'nı toparlaya biliyorsun.

Ayrıca sitede yatırım olarak 3 adet otomatik alım satım yapan bot var.
Bir tanesi günlük %3 kazandırıyor 1 gün boyunca alım satarak %3 kazandırıyor fakat buna çok fazla kredi yükleyip yapamıyorsunuz max alım limiti var. 

Diğeri iki tanesi de aylık %30 civarı kazandırıyor.
Referans gelirleri de güzel eğer referans linkinizden kayıt olmuş kullanıcı her saat bonus aldığında kişinin kazandığı bonusun %30u anında sizin hesabınızda oluyor. Bunlar ufak rakamlar 10 satoshi 30 satoshi gibi fakat referans sayınız iyi olunca günlük 10 15 dolar gibi rakamlara rahat gelebiliyorsunuz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kripto para nedir ? Shepard 0 245 03-08-2019, Saat: 00:35
Son Yorum: Shepard

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi