ID: 52 Kategori: Altcoin Haberleri Konu Sahibi: Shepard 0 Yorum 67 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Circle ortağı istifa etti
ChromaX Theme
Yönetici
*****
51
konular
51
mesajlar
01-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı

Points: 987.79€
#1
06-12-2019, Saat: 12:18
Sean Neville, Aralık sonunda çalıştığı pozisyonundan çekiliyor.

Bu değişime rağmen Neville, yönetim kurulu üyelerinden biri olarak kalacak.

Neville aslında ayrılması için bir sebep vermedi, ancak Poloniex platformunun son hisse satışının katkıda bulunan sebeplerden biri olduğunu söyledi.

Circle’ın CEO’su Sean Neville son zamanlarda platformun Yönetim Kuruluna bir e-posta ile yazdı ve üç aylık bir toplantı sırasında Aralık ayındaki konumundan istifa edeceğini söyledi.  Ancak, bu değişikliğe rağmen Neville, yönetim kurulu üyelerinden biri olarak kalacak, ancak bağımsız bir yönetmen olarak kalacak

Bunun kısa bir özeti olarak Circle, geçen yıl Şubat ayında Poloniex'i yaklaşık 400 milyon $ karşılığında satın aldı.  Buna rağmen, şirket iki yıldan kısa bir süre sonra platformu bir grup yatırımcıya sattı.  Bu yatırımcılardan biri TRON’daki Justin Sun’dı.  Satıştan önce, platform zorlu zamanlardan  geçiyordu ve ABD’nin tüketici heyetinin belirli kripto para birimlerini “coğrafi sınırlandıracağını” açıkladı.


“Misyonu, MERKEZ ve altyapı, düzenleyici politika, ekonomi ve ürün tasarımındaki önemli zorlukları aşan diğer yeni tamamlayıcı yollar aracılığıyla ilerletmeyi de bekliyorum.  Her zaman olduğu gibi, kollektif geleceğimizi geliştiren iyi hazırlanmış şeyleri tasarlama ve uygulama becerimiz konusunda inatla iyimserim. ”


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi