ID: 50 Kategori: Kripto Para Haberleri Konu Sahibi: Shepard 0 Yorum 138 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Zengin Binance kullanıcılarının portföyü
ChromaX Theme
Yönetici
*****
51
konular
51
mesajlar
01-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı

Points: 987.79€
#1
25-11-2019, Saat: 12:53
Binance Research kısa süre önce yatırımlarının yapısını, ticaret stratejilerini ve stabilcoinlere yaklaşımını vurgulayan ikinci Kurumsal Rapor'unu yayınladı.  Raporda, öncelikle yatırımcılardan, fonlardan ve kurumlardan İngilizce ve Çincesi konuşan 76 katılımcının pozisyonları analiz edildi. 


Son raporun en ilginç sonuçlarından biri VIP ve kurumsal müşteriler tarafından tutulan yatırım portföylerinin yapısı hakkındadır.  Ankete katılanların% 54'ünün coin  portföyünün 1-10 coin ya kripto para tuttuğunu açıkladı. 

Çoğunluk hisse senetleri, para birimleri, sabit getirili ürünler, emlak ve emtia (altın dahil) gibi geniş bir varlık sınıfına yatırım yaparken, katılımcıların% 35'i kripto varlıklarına odaklıydı.

Böylece, üç büyük yatırımcıdan birinin oldukça "kripto odaklı" olduğunu görebiliriz.  Portföyleri şu anda kripto pazarının oynaklığına ve tahmin edilemezliğine bağlı olan yeni zengin sınıflar oluşmaktadır

BTC Fiyatı? 

Açıkçası, araştırmaları çerçevesinde Bitcoin'e (BTC) ve stabilcoinlere yaklaşımları hakkındaki soru da gündeme getirildi.  Zenginlerin BTC'ye hala inanmaları şaşırtıcı değil.  Kurumsal ve VIP müşteriler BTC’nin 2019’un sonuna kadar pazar hakimiyetini (% 69) sürdürmesini bekliyorlar. Binance Research, bu sonucun "altcoin piyasasına yönelik korkularını yinelediğini, perakende katılımcıların ilgisini kaybettiğini" belirtti.

Stabilcoinler arasında USDT en yaygın şekilde kullanılmaya devam etti (% 40) çünkü emsallerinden daha fazla likidite ve daha yüksek piyasa kapitalizasyonu sunuyor.  Rapor ayrıca BUSD ve USDC'nin paketin geri kalanından daha az popüler olduğunu da ortaya koydu.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi