ID: 38 Kategori: Kripto Para Haberleri Konu Sahibi: Shepard 0 Yorum 149 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opera Mobile Tarayıcısına Tron entegre edildi
ChromaX Theme
Yönetici
*****
51
konular
51
mesajlar
01-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı

Points: 987.79€
#1
21-10-2019, Saat: 14:35
Opera Mobile Tarayıcısına Tron entegre edildi 

Mayıs 2019’da yapılan bir duyurudan sonra, Tron (TRX) ve Bitcoin blockchain, dünyadaki en ünlü hafif ve veri koruyucu tarayıcılardan biri olan Opera’ya resmen entegre edildi.

Yalnızca android kullanıcılarına yönelik güncelleme, uygulama sürümü 54.0.2672.49578 ve Chromium 76 ve yenilenen UI gibi bir dizi yeni özellik ile birlikte geliyor.
Tron (TRX) ve Bitcoin entegrasyonu, Opera’nın 300 milyondan fazla kullanıcısına iki dijital para birimine erişmelerini sağlayacak ve bu sayede tarayıcılara gömülü cüzdan üzerinden ticari amaçlı kripto para birimlerini kullanma olanağı sağlayacak. 

Opera’nın şifreleme para birimi cüzdanı Aralık 2018’de Ethereum şifreleme para birimi desteği ve tüm ERC20 standart belirteçleri ile tanıtıldı.

En son gelişme, Tron Dapps'ı destekleyerek Opera kullanıcılarının  Tron tabanlı merkezi olmayan uygulamalara erişebilmesini sağlar.

Opera mobil tarayıcısının en son güncellemesi, bildirim ayarlaması, WebAuthn desteği ve oynatmaya izin veren video akışında iyileştirme gibi diğer özelliklerle birlikte gelir.

Ayrıca, kullanıcılara ETH işlemleri için baz fiyatını seçme olanağı tanınması nedeniyle, Ethereum blockchain'in güncellenmesiyle bir başka avantaj sağlandı.

Gelişme, blok zinciri ağının ve piyasa fiyatının benimsenmesini arttırma olasılığı göz önünde bulundurularak Tron blockchain teknolojisi için önemli bir eklenti olarak ele alınmıştır.

Tron Vakfı'nın Samsung Thickens'e Ortak Olduğu Söylentisi NewsLogical'ın TRON blockchain yaratıcısı ve BitTorrent'in CEO'su 2019 Samsung Konferans Konferansında (SDC) konuşacağını açıkladıktan sonra Tron Foundation'ın Samsung ile ortaklaştığı cryptocurrency alanında yaygın bir söylenti var.

SDC 2019’da, Justin Sun ve Ethereum’un Vitalik Buterin’i ve birçok BT uzmanı konuşacaklar.
Gelişimin cryptocurrency dünyasına işaret eden Justin Sun, ayrıca Samsung Galaxy Tab'a bir hediye vermeyi vaat etti.

Olaydan önce TRON'un Samsung ile ortak olup olamayacağına dair ipucu duyduğunda Justin Sun, ayın sonuna kadar konuyla ilgili daha fazla görüşme planladı.
Bu arada, Justin Sun, diğer tanımlanmış ana konuşmacılar gibi Samsung Developer Summit’in web sitesine de girmedi, ancak SDC’nin Twitter sayfasında, girişimcinin etkinliğe davet edilen diğer konuklara katılacağı doğrulandı.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi