ID: 44 Kategori: Altcoin Haberleri Konu Sahibi: Shepard 0 Yorum 17 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RippleNet Ekim ayında 2018'in tamamından daha fazla işlem yaptı
ChromaX Theme
Yönetici
*****
41
konular
41
mesajlar
01-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı

Points: 660.35€
#1
09-11-2019, Saat: 18:48
Çok sevilen Ripple’ın yıllık konferansı Swell başladı ve CEO'su Brad Garlinhouse bir önceki yıla kıyasla şirketin mevcut performansı hakkında bir konuşma yaptı.  

Ayrıca şirketin odak noktası ve hedefi hakkında konuştu.  Orada, RippleNet’in yukarı yönlü büyüdüğünü, özellikle de firmanın 2019 performansını vurguladığını gösterdi.

Garlinhouse ifadesinde, yalnızca Ekim 2019’da RippleNet’te gerçekleştirilen işlem sayısının 2018’in tamamının hepsinden daha fazla olduğunu belirtti.

“Yıldan yıla 10X büyüme görüyoruz.  Garplehouse, RippleNet’in Ekim ayında 2018’de yaptığımız işlemlerin çoğunu gördü ”dedi.

Ripple CEO'su, firmanın şu anda haftada 2 ila 3 müşteri eklediğini ileri sürdü.  Garlinghouse, konuşmasında konferans başlamadan önce Ripple anları tarafından yayınlanan bir basın bültenine atıfta bulundu. 

Dalgalanma, dünyadaki dokunaçlarını uzatmaya devam ediyor ve 2019, Fintech şirketi için daha uygun görünüyor.  Ripple’in Talep Üzerine Likidite (ODL), müşterilerinden çok büyük bir kabul görmesiyle ticarileşmesinin bir yılı içerisinde olmuştur.

RippleNet servisi şu anda 45'ten fazla ülkede ve dünyanın 6 kıtasında bulunan müşteriler tarafından kullanılıyor.  Dalgalanma temelli inovasyonun 70+ ülkede ödeme sistemi olarak'da kullanıldığını açıkladı.

Ripple’in 300’den Fazla Müşterisinin 2 Düzinesi ODL Üzerinden XRP Kullanıyor
Dünya genelinde RippleNet'i kullanan 300 müşteriden 2'si, daha önce xRapid olarak bilinen, talep üzerine likidite yoluyla XRP'den faydalanıyor.

İnovasyon ilk önce 2018 Swell'de ilan edildi ve daha sonra birçok finans kurumu tarafından kabul edildi.  ODL, yalnızca sınır ötesi görevlendirme için belirtece bağlı olduğundan, XRP'nin kabulünü arttırmaktadır.

Singapur'daki 2019 Swell'in ikinci gününe girerken, blockchain havale firması Ripple tarafından düzenlenen yıllık bir etkinlik, dünyanın ABD firmasının havale endüstrisinde neler yaptığını daha fazla bilmesini bekliyor.
Ripple, yıllar içinde, eşsiz blok zinciri havale ağı ile havale endüstrisinde bir oyun bozan olmuştur.


Teknoloji SWIFT beğenilerini kaçıracak ve Ripple tarafından yapılan bir yatırım anlaşmasının ardından MoneyGram tarafından benimsendi.  Ria ve diğer önemli havale şirketleri RippleNet fikrini satın alıyor, ve kullanıma sunmak için çabalıyor.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi